Zlewozmywak kuchenny Teka Kea 60 B-TG 860x435
Teka Kea 60 B-TG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Kea 60 B-TG 860x435
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA KEA 60 B-TG METALLIC 40143378 | 839 zł |
TEKA Kea 60 B-TG carbon zlewozmywak | 789 zł |
TEKAZlew KEA 60 B-TG topaz 40143379 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Indy | 949 zł |
Zlewozmywak Teka KEA 60 B-TG nero z korkiem aut. 40143359 tel. 697 256 410 | 760 zł |
TEKA Zlewozmywak Kea 60 B-TG Topaz | 949 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →