Zlewozmywak kuchenny Teka Forlinea 40.40 RS15 440x500 korek (115000019)
Zdjęcia 5 |
Teka Forlinea 40.40 RS15 |
|
Umywalka na komorze jest wyciszona. Wykonane ze stali nierdzewnej PureLine
Otwory pod mikser pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Forlinea 40.40 RS15 440x500 korek
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Teka forlinea rs15 40.40 auto wst sq w/ovf | 1 199 zł |
Zlewozmywak TEKA Forlinea RS15 40.40 115000019 Stalowy | 979 zł |
Teka FORLINEA RS15 40.40 CN Stalowy Inox | 999 zł |
Zlewozmywak TEKA Forlinea RS15 40.40 115000019 Stalowy ORLINEA RS15 40.40 | 979 zł |
Teka FORLINEA RS15 40.40 CN Stalowy Inox | 979 zł |
Modyfikacje Teka Forlinea 40.40 RS15
Ceny na Teka Forlinea 40.40 RS15 |
---|---|---|---|---|
Teka Forlinea 40.40 RS15 440x500 korek | od 979 zł | 6 oferty | ||
Teka ForLinea RS15 50.40 115000018 540x500 (1 mm) | od 1 415 zł | 1 oferta | ||
Teka ForLinea 50.40 RS15 115000017 540x500 korek | od 1 394 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →