Zlewozmywak kuchenny Blanco Lemis 6-IF 525108 615x500
Zdjęcia 5 |
Blanco Lemis 6-IF 525108 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Lemis 6-IF 525108 615x500
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Lemis 6-IF 525109 Stal szczotkowana | 976 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lemis 6-IF 525108 Stal szczotkowana | 840 zł |
Zlew stalowy Blanco Lemis 6-IF stal szlachetna szczotkowana 525108 | 995 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lemis 6-IF 525108 Stal szczotkowana | 994 zł |
Zlewozmywak Blanco Lemis 6-IF stal szczotkowana z korkiem automatycznym (5 | 1 231 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →