Zlewozmywak kuchenny Blanco Subline 340/160-U 513790 555x460
Zdjęcia 9 |
Blanco Subline 340/160-U 513790 |
|
Nowoczesny i funkcjonalny zlew o szerokości powierzchni roboczej 55 cm Przede wszystkim model wyróżnia się obecnością dwóch różnych misek roboczych jednocześnie - głównej o szerokości 34 cm i głębokości 19 cm oraz dodatkowej na 16 i odpowiednio 13 cm; ten ostatni doskonale nadaje się do rozmrażania żywności i innych podobnych zadań. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że zlewozmywak Blanco Subline 340/160-U przeznaczony jest do montażu podwieszanego, co oznacza, że nadaje się przede wszystkim do zestawów kuchennych z blatem wykonanym z kamienia naturalnego lub marmuru.
Po zamontowaniu produktu na powierzchni blatu nie pozostają spoiny, pęknięcia czy krawędzie, dzięki czemu zwiększa się przestrzeń robocza do użytkowania zlewozmywaka, a także łatwiej dbać o jego czystość. Sam produkt wykonany jest z materiału kompozytowego silgranit, który jest mieszanką twardych cząstek granitu i żywicy akrylowej, co nadaje mu zwiększoną odporność na uderzenia, zarysowania oraz agresywną agresję chemiczną. Jest przyjazny dla środowiska, odporny na ciepło, nie blaknie na słońcu i jest wodoodporny. Z dodatkowych funkcji warto zwrócić uwagę na obecność nowoczesnego automatycznego zaworu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Kup Blanco Subline 340/160-U 513790 555x460
Wszystkie ceny 179 →Blanco 527345 Zlewozmywak Szary 340mm 160mm | 1 561 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 340/160-U 523558 Antracyt | 1 636 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 340/160-U 523556 Tartufo | 1 636 zł |
Zlew granitowy Blanco Subline 340/160-U antracyt 523548 | 1 614 zł |
BLANCO SUBLINE 340/160-U Silgranit antracyt prawa, InFino | 1 614 zł |