Кухонна мийка Blanco Etagon 500-U 522234 530x490
Фото 22 |
Blanco Etagon 500-U 522234 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Etagon 500-U 522234 530x490
Усі ціни 69 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ETAGON 500-U 522227 Zlewozmywak granitowy SILGRANIT do kuchni do sz | 1 437 zł |
Zlew granitowy Blanco Etagon 500-U antracyt 522227 | 1 649 zł |
Zlewozmywak Blanco Etagon 500-U Silgranit szarość skały z korkiem InFino + | 1 942 zł |
BLANCO ETAGON 500-U Biały, InFino, szyny 522231 | 1 715 zł |
Zlew BLANCO ETAGON 500-U KAWOWY (korek manual InFino + zestaw szyn) (52223 | 1 648 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →