Кухонна мийка Blanco Etagon 6 524548 584х510
Фото 16 |
Blanco Etagon 6 524548 |
|
Інтегрований уступ в чаші мийки створює додатковий функціональний рівень
Мийка може продаватися без клапан-автомата. Мийка є в гранітному виконанні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Etagon 6 524548 584х510
Усі ціни 198 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ETAGON 6 525156 | 2 484 zł |
Zlewozmywak BLANCO Etagon 6 524540 Szarość skały | 1 968 zł |
Zlewozmywak BLANCO Etagon 6 524539 Antracyt | 1 968 zł |
Zlew granitowy Blanco Etagon 6 delikatny biały 527076 | 1 943 zł |
BLANCO ETAGON 6 Silgranit czarny, korek auto., InFino, szyny | 2 093 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →