Кухонна мийка Blanco Pleon 8 520599 700x510
Фото 26 |
Blanco Pleon 8 520599 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Pleon 8 520599 700x510
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Pleon 8 523047 Biały | 1 595 zł |
Zlewozmywak BLANCO Pleon 8 523043 Antracyt | 1 595 zł |
Zlew granitowy Blanco Pleon 8 wulkaniczny szary 527323 | 1 574 zł |
BLANCO PLEON 8 Silgranit czarny, InFino | 1 574 zł |
Zlewozmywak BLANCO Pleon 8 523043 Antracyt | 1 595 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Pleon 8 520599
Ціни на Blanco Pleon 8 520599 |
---|---|---|---|---|
Blanco Pleon 5 521677 515х510 | від 1 254 zł | 100 пропозицій | ||
Blanco Pleon 6 521686 615х510 | від 1 308 zł | 136 пропозицій | ||
Blanco Pleon 8 520599 700x510 | від 1 478 zł | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →