Кухонна мийка Blanco Lemis 6-IF 525108 615x500
Фото 5 |
Blanco Lemis 6-IF 525108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lemis 6-IF 525108 615x500
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Lemis 6-IF 525108 Stal szczotkowana | 840 zł |
Zlew stalowy Blanco Lemis 6-IF stal szlachetna szczotkowana 525108 | 995 zł |
Zlewozmywak BLANCO Lemis 6-IF 525108 Stal szczotkowana | 994 zł |
Zlewozmywak Blanco Lemis 6-IF stal szczotkowana z korkiem automatycznym (5 | 1 231 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →