Кухонна мийка Blanco Andano 500-U 518313 540x440
Фото 6 |
Blanco Andano 500-U 518313 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Andano 500-U 518313 540x440
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Andano 500-U 522967 | 1 296 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 500-U stal szlachetna polerowana 522967 | 1 332 zł |
BLANCO ANDANO 500-U stal polerowana, InFino | 1 332 zł |
Zlewozmywak Blanco Andano 500-U stal polerowana z korkiem InFino (522967) | 1 585 zł |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонної мийки Blanco Andano 500-U 518313:
Модификації Blanco Andano 500-U 518313
Ціни на Blanco Andano 500-U 518313 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano 340-U 518305 380x440 | від 937 zł | 14 пропозицій | ||
Blanco Andano 400-U 518309 440x440 | від 1 033 zł | 15 пропозицій | ||
Blanco Andano 450-U 519373 490x440 | від 1 108 zł | 13 пропозицій | ||
Blanco Andano 500-U 518313 540x440 | від 1 296 zł | 9 пропозицій | ||
Blanco Andano 700-U 518614 740x440 | від 1 497 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →