Кухонна мийка Blanco Andano XL 6S-IF 522999 1000x500
Фото 9 |
Blanco Andano XL 6S-IF 522999 860x5001000x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Andano XL 6S-IF 522999 1000x500
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Andano XL 6 S-IF stal szlachetna polerowana 523000 | 2 924 zł |
BLANCO ANDANO XL 6 S-IF stal polerowana lewa, korek auto., InFino, odsącza | 2 924 zł |
BLANCO Zlew ANDANO XL 6 S-IF Stal polerowana lewa, korek auto., InFino, od | 2 946 zł |
Zlew BLANCO ANDANO XL 6S-IF stal szlachetna z odsączarką lewa (korek auto | 2 828 zł |
Zlew BLANCO ANDANO XL 6S-IF stal szlachetna z odsączarką prawa (korek auto | 2 807 zł |
ще 19 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 522999 — чаша праворуч
- арт. 523000 — чаша ліворуч
Модификації Blanco Andano XL 6S-IF 522999
Ціни на Blanco Andano XL 6S-IF 522999 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano XL 6S-IF Compact 860x500 | від 2 164 zł | 25 пропозицій | ||
Blanco Andano XL 6S-IF 522999 1000x500 | від 2 076 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →