Кухонна мийка Blanco Andano 340/180-U 518317 585x440
Blanco Andano 340/180-U 518317 |
|
Модель Andano 340/180-U (арт. <B>518317, 518321</B>) без клапана-автомата.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Andano 340/180-U 518317 585x440
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Andano 340/180-U 522979 | 2 172 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 340 / 180-U stal szlachetna polerowana 522977 | 2 232 zł |
Zlewozmywak BLANCO Andano 340/180-U 522979 | 2 172 zł |
Zlewozmywak Blanco Andano 340/180-U stal polerowana z korkiem InFino, komo | 2 795 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →