Кухонна мийка Blanco Andano XL 6S-IF Compact 860x500
Фото 4 |
Blanco Andano XL 6S-IF Compact 860x5001000x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Andano XL 6S-IF Compact 860x500
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Andano XL 6 S-IF Compact stal szlachetna polerowana 52 | 2 849 zł |
BLANCO ANDANO XL 6 S-IF Compact stal polerowana prawa, korek auto., InFino | 2 849 zł |
BLANCO Zlew ANDANO XL 6 S-IF Compact Stal polerowana lewa, korek auto., In | 2 879 zł |
Zlew BLANCO ANDANO XL 6S-IF COMPACT stal szlachetna z odsączarkąprawa (kor | 2 763 zł |
Zlew BLANCO ANDANO XL 6S-IF COMPACT stal szlachetna z odsączarkąprawa (kor | 2 735 zł |
ще 17 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 521013 — чаша праворуч
- арт. 521014 — чаша ліворуч
Модификації Blanco Andano XL 6S-IF Compact
Ціни на Blanco Andano XL 6S-IF Compact |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano XL 6S-IF Compact 860x500 | від 2 164 zł | 25 пропозицій | ||
Blanco Andano XL 6S-IF 522999 1000x500 | від 2 076 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →