Кухонна мийка Blanco Andano 500-IF/A 519556 540x500
Фото 3 |
Blanco Andano 500-IF/A 519556 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Andano 500-IF/A 519556 540x500
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ANDANO 500-IF/A 525245 | 1 613 zł |
Zlew stalowy Blanco Andano 500-IF/A stal szlachetna polerowana 525245 | 2 249 zł |
Zlewozmywak Blanco Andano 500-IF/A stal polerowana z korkiem InFino PushCo | 2 625 zł |
BLANCO Zlewozmywak ANDANO 500-IF/A stal, k.aut., InFino, PushControl 52524 | 2 339 zł |
Zlew BLANCO ANDANO 500-IF/A stal polerowana (korek auto InFino PushControl | 2 232 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →