Кухонна мийка Blanco Metra 6S Compact 513938 780х500
Фото 15 |
Blanco Metra 6S Compact 513938 780х5001000х500 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Metra 6S Compact 513938 780х500
Усі ціни 77 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 513468 Biały | 1 391 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S Compact delikatny biały 527114 | 1 199 zł |
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 513468 Biały | 1 391 zł |
Zlewozmywak Blanco Metra 6 S Compact Silgranit PuraDur Antracyt odwracalny | 1 784 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Metra 6S Compact 513938
Ціни на Blanco Metra 6S Compact 513938 |
---|---|---|---|---|
Blanco Metra 6S Compact 513938 780х500 | від 1 151 zł | 81 пропозиція | ||
Blanco Metra 6S 513053 1000х500 | від 1 331 zł | 121 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →