Zlewozmywak kuchenny Blanco Metra 6S Compact 513938 780x500
Zdjęcia 15 |
Blanco Metra 6S Compact 513938 780x5001000x500 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Metra 6S Compact 513938 780x500
Wszystkie ceny 58 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 525925 Czarny | 1 199 zł |
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 513468 Biały | 1 391 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 6 S Compact delikatny biały 527114 | 1 199 zł |
BLANCO METRA 6 S Compact Silgranit czarny odwracalny, korek auto. | 1 199 zł |
Zlewozmywak BLANCO Metra 6 S Compact 513468 Biały | 1 391 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Metra 6S Compact 513938
Ceny na Blanco Metra 6S Compact 513938 |
---|---|---|---|---|
Blanco Metra 6S Compact 513938 780x500 | od 1 151 zł | 60 oferty | ||
Blanco Metra 6S 513053 1000x500 | od 1 372 zł | 118 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →