Zlewozmywak kuchenny Teka Stone 60 B-TG 1B 1D 1000x510
Zdjęcia 16 |
Teka Stone 60 B-TG 1B 1D |
|
Zlew wykonany jest z tegranitu, który w 80% składa się z kwarcu, 15% akrylu i innych substancji. Grubość materiału w misce to 10 mm, u góry 7 mm
Otwory pod mikser pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Stone 60 B-TG 1B 1D 1000x510
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak TEKA Stone 60 B-TG 1½B 1D 115360007 Aluminium | 1 299 zł |
Zlewozmywak TEKA Stone 60 B-TG 1½B 1D 115360007 Aluminium 60 B-TG ALUMINIU | 1 299 zł |
Zlew TEKA STONE 60 B-TG ONYX BLACK | czarny metalik (115360010) DODATKOWER | 1 299 zł |
TEKA(S)Zlew STONE 60 B-TG topaz 115360011 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty | 1 299 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →