Кухонна мийка Schock Manhattan D-150S 770x510
Фото 13 |
Schock Manhattan D-150S |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Manhattan D-150S 770x510
Усі ціни 30 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak SCHOCK Manhattan D-150S Moonstone | 970 zł |
Schock Manhattan D-150 S Granitowy Onyx | 1 095 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Formhaus D-100 Alpina D-150S | 1 099 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Manhattan D-150 S Cristalite croma MAN-D150 | 1 399 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →