Кухонна мийка Blanco Legra 6S Compact 521302 780х500
Фото 11 |
Blanco Legra 6S Compact 521302 780х5001000х500 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Legra 6S Compact 521302 780х500
Усі ціни 34 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO LEGRA 6 S Compact 527087 SILGRANIT miękka biel odwracalna bez obsłu | 1 138 zł |
Zlew granitowy Blanco Legra 6 S Compact wulkaniczny szary 527270 | 1 199 zł |
BLANCO LEGRA 6 S Compact Silgranit czarny, odwracalny | 1 247 zł |
Zlewozmywak granitowy Legra 6S Blanco | 1 299 zł |
Zlew BLANCO LEGRA 6S COMPACT czarny (korek MANUAL) (526085) *** zamów wyci | 1 118 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Legra 6S Compact 521302
Ціни на Blanco Legra 6S Compact 521302 |
---|---|---|---|---|
Blanco Legra 6S Compact 521302 780х500 | від 1 035 zł | 36 пропозицій | ||
Blanco Legra 6S 522210 1000х500 | від 1 055 zł | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →