Zlewozmywak kuchenny Blanco Legra 6S Compact 521302 780x500
Zdjęcia 11 |
Blanco Legra 6S Compact 521302 780x5001000x500 |
|
Rysunek przedstawia otwory pod baterię
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Legra 6S Compact 521302 780x500
Wszystkie ceny 67 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO LEGRA 6 S Compact 527087 SILGRANIT miękka biel odwracalna bez obsłu | 1 171 zł |
BLANCO LEGRA 6 S Compact Silgranit czarny, odwracalny | 1 247 zł |
Zlewozmywak BLANCO Legra 6 S Compact 521302 Antracyt | 1 087 zł |
Zlewozmywak BLANCO Legra 6 S Compact 521302 Antracyt | 1 118 zł |
Zlew granitowy Blanco Legra 6 S Compact wulkaniczny szary 527270 | 1 199 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Legra 6S Compact 521302
Ceny na Blanco Legra 6S Compact 521302 |
---|---|---|---|---|
Blanco Legra 6S Compact 521302 780x500 | od 1 035 zł | 71 oferta | ||
Blanco Legra 6S 522210 1000x500 | od 1 055 zł | 56 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →