Zlewozmywak kuchenny Blanco Pleon 5 521677 515x510
Zdjęcia 12 |
Blanco Pleon 5 521677 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Pleon 5 521677 515x510
Wszystkie ceny 121 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO PLEON 5 527134 SILGRANIT miękka biel z funkcją drenażu | 1 277 zł |
Zlewozmywak BLANCO Pleon 5 521504 Antracyt | 1 254 zł |
Zlew granitowy Blanco Pleon 5 biały 523680 | 1 499 zł |
BLANCO PLEON 5 Silgranit czarny, InFino | 1 349 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Blanco Pleon 5 521677
Ceny na Blanco Pleon 5 521677 |
---|---|---|---|---|
Blanco Pleon 5 521677 515x510 | od 1 234 zł | 124 oferty | ||
Blanco Pleon 6 521686 615x510 | od 1 270 zł | 136 oferty | ||
Blanco Pleon 8 520599 700x510 | od 1 438 zł | 48 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →