Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770 760x510
Фото 8 |
Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770 410x510760x510 |
|
Мийка з технологією Sanitized і додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Отвір під змішувач вказано на кресленні. В комплекті кріпильні елементи Fast Fix, фреза для висвердлювання отворів Ø 35 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770 760x510
Усі ціни 75 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke MRG 610-72 Maris zlewozmywak czarny matowy odpływ | 1 437 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 610-72 114.0661.768 Czarny matowy | 1 299 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 610-72 czarny mat 114.0661.768 | 1 543 zł |
Franke Maris MRG 610-72 Granitowy Cappuccino | 1 399 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770
Ціни на Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 610-37 TL 114.0668.863 410x510 | від 999 zł | 100 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770 760x510 | від 1 299 zł | 75 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →