Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770 760x510
Zdjęcia 8 |
Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770 410x510760x510 |
|
Mycie technologią Sanitized i dodatkiem do składu jonów srebra, co ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów. Odporny na promieniowanie UV, uderzenia, zarysowania, plamy i przebarwienia.
Otwór na mikser jest wskazany na rysunku. Zawiera łączniki Fast Fix, wiertło Ø 35 mm
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770 760x510
Wszystkie ceny 81 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke MRG 610-72 Maris zlewozmywak czarny matowy odpływ | 1 400 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 610-72 114.0661.770 Kamienny szary | 1 459 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 610-72 114.0661.768 Czarny matowy | 1 299 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 610-72 czarny mat 114.0661.768 | 1 543 zł |
Franke Maris MRG 610-72 Granitowy Biały polarny | 1 459 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770
Ceny na Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 610-37 TL 114.0668.863 410x510 | od 999 zł | 90 oferty | ||
Franke Maris MRG 610-72 TL 114.0661.770 760x510 | od 1 258 zł | 81 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →