Piekarnik Franke FMA 86 H XS (116.0606.097)
Franke FMA 86 H XS 2020 rokMaris czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FMA 86 H XS
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piekarnik Franke Maris FMA 86 H XS 116.0606.097 czarne szkło / stal szlach | 2 729 zł |
Piekarnik FRANKE Maris FMA 86 H XS Elektryczny Stal szlachetna A 116.0606. | 2 500 zł |
Piekarnik FRANKE Maris FMA 86 H XS czarne szkło + stal szczotkowana (116.0 | 2 729 zł |
FRANKE studio 116.0606.097 FMA 86 H XS Piekarnik Maris Czarne szkło/stal s | 2 729 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Franke FMA 86 H XS
Ceny na Franke FMA 86 H XS |
---|---|---|---|---|
Franke FMA 86 H BK | od 2 729 zł | 11 oferty | ||
Franke FMA 86 H XS | od 2 500 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →