Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 440x440
Zdjęcia 4 |
Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 440x440540x440 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 440x440
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Maris MRX 110-40 122.0543.995 Stalowy | 1 140 zł |
Zlew stalowy Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 stal szlachetna gładka ( | 1 159 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRX 110-40 122.0543.995 Stalowy | 1 140 zł |
Franke Maris MRX 110-40 Stalowy Srebrny | 994 zł |
Franke Maris MRX 110-40 Stalowy Srebrny | 1 069 zł |
Modyfikacje Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995
Ceny na Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 440x440 | od 994 zł | 6 oferty | ||
Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 540x440 | od 1 171 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →