Ceny na Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 540x440
Zdjęcia 4 | od 1 171 do 1 455 zł Rodzaj montażu: podblatowy; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: prostokątny; Przelew; Wyposażenie: Min. szerokość szafki (mm): 600; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 540x440; Wymiary komory głównej (mm): 500x400x180; Kraj pochodzenia marki: Szwajcaria; |
440x440540x440 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Maris MRX 110-50 Stalowy Srebrny | 1 171 zł |
Zlew stalowy Franke Maris MRX 110-50 122.0543.996 stal szlachetna gładka ( | 1 455 zł |
Franke Maris MRX 110-50 Stalowy Srebrny | 1 249 zł |
Zlew FRANKE Maris MRX 110-50 stal SZCZOTKOWANA (122.0543.996) PREMIUMPARTN | 1 291 zł |
FRANKE 122.0543.996 MRX 110-50Komora stalowa do podbudowy MarisStal szlach | 1 327 zł |
FRANKE Zlew MRX 110-50 stal 122.0543.996 (22)8777777- Autoryzowany sprzeda | 1 273 zł |
Komora gospodarcza FRANKE Maris MRX 110-50 Stalowy | Bezpłatny transport | 1 249 zł |
FRANKE Zlewozmywak MRX 110-50 stal gładka (matowa) 122.0543.996 * - (22)-2 | 1 171 zł |
Komora gospodarcza FRANKE Maris MRX 110-50 Stalowy | Bezpłatny transport | 1 171 zł |
FRANKE Zlew MRX 110-50 stal 122.0543.996 (22)8777777- Autoryzowany sprzeda | 1 273 zł |
Franke Maris MRX 110-50 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 54x44 cm stalowy | 1 237 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!