Ceny na Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 440x440
Zdjęcia 4 | od 993 do 1 159 zł Rodzaj montażu: podblatowy; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: kwadratowy; Przelew; Wyposażenie: Min. szerokość szafki (mm): 500; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 440x440; Wymiary komory głównej (mm): 400x400x180; Kraj pochodzenia marki: Szwajcaria; |
440x440540x440 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke - Zlew w wannie MRX 110-40 satynowe wykończenie ze stali nierdzewne | 1 144 zł |
Zlew stalowy Franke Maris MRX 110-40 122.0543.995 stal szlachetna gładka ( | 1 159 zł |
Franke Maris MRX 110-40 Stalowy Srebrny | 994 zł |
Franke Maris MRX 110-40 Stalowy Srebrny | 1 069 zł |
Zlew FRANKE Maris MRX 110-40 stal SZCZOTKOWANA (122.0543.995) PREMIUMPARTN | 1 028 zł |
**WYSYŁKA 24H** Zlew FRANKE Maris MRX 110-40 stal SZCZOTKOWANA (122.0543.9 | 994 zł |
FRANKE 122.0543.995 MRX 110-40 Komora stalowa do podbudowy Maris Stal szla | 1 023 zł |
FRANKE Zlew MRX 110-40 stal 122.0543.995 (22)8777777- Autoryzowany sprzeda | 1 014 zł |
Franke Maris MRX 110-40 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 44x44 cm stalowy | 993 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!