Zlewozmywak kuchenny Franke Sirius SID 611-78 114.0184.163 780x500
Zdjęcia 5 |
Franke Sirius SID 611-78 114.0184.163 |
|
Stylowa i nowoczesna umywalka szwajcarskiej marki Franke. Model wykonany jest ze sztucznego materiału tektonitowego – specjalnego poliestrowego materiału arkuszowego składającego się z kruszywa granitowego, żywicy akrylowej oraz zewnętrznej powłoki z drobinami szkła, uzyskanego poprzez prasowanie pod naciskiem 600 ton i temperaturze 160 °C. Zgodnie ze swoimi właściwościami materiał ten jest praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego granitu, a jednocześnie pozwala zwiększyć wodoodporność, odporność na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne, a także nadaje produktowi piękną teksturę i kolor.
Montaż zlewu Franke Sirius SID 611-78 classic - wpuszczany. Pod względem gabarytów model nadaje się do szafki o minimalnej szerokości 45 cm. Parametry samej miski to 35x40x20 cm. Kolejną zaletą tego zlewozmywaka jest jego obrót, co oznacza, że istnieje możliwość wyboru umiejscowienia opcja, biorąc pod uwagę położenie ociekacza po lewej lub prawej stronie misy. Przewidziana jest ochrona przed przelewaniem się wody, do jej uwolnienia jest automatyczny zawór. Na ociekaczu znajdują się specjalne rowki do suszenia naczyń, dzięki którym woda może swobodnie spływać po nich do zlewu. Produkt zawiera zawór i syfon. Model prezentowany jest na rynku w trzech wariantach kolorystycznych: piaskowym, czarnym i białym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Kup Franke Sirius SID 611-78 114.0184.163 780x500
Franke 1140496090 granitowy zlewozmywak kuchenny z jedną miską biały polar | 1 001 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Sid 78x50cm 114.0181.974 | 540 zł |
Zlewozmywak Franke SIRIUS SID 611-78 onyx 114.0181.973 tel. 697 256 410 - | 649 zł |
Zlewozmywak Franke SIRIUS SID 611-78 orzech 114.0181.974 tel. 697 256 410 | 631 zł |