Zlewozmywak kuchenny Franke Centro CNG 611-86 114.0630.442 860x500
Zdjęcia 6 |
Franke Centro CNG 611-86 114.0630.442 |
|
Zlewozmywak wykonany jest z wytrzymałego materiału Fragranit z ochroną antybakteryjną Sanitized.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Centro CNG 611-86 114.0630.442 860x500
Wszystkie ceny 38 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke CNG 611-86 Centro zlewozmywak czarny matowy | 1 149 zł |
Zlewozmywak FRANKE Centro CNG 611-86 GSC 114.0687.327 Biały Polarny | 1 099 zł |
Zlewozmywak FRANKE Centro CNG 611-86 GSC 114.0687.328 Czarny mat | 1 019 zł |
Zlew granitowy Franke Centro CNG 611-86 GSC biały polarny 114.0687.327 | 1 223 zł |
Franke Centro CNG 611-86 Granitowy Szary | 1 099 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Centro CNG 611-86 114.0630.442
Ceny na Franke Centro CNG 611-86 114.0630.442 |
---|---|---|---|---|
Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 620x500 | od 500 zł | 68 oferty | ||
Franke Centro CNG 611-78 114.0630.429 780x500 | od 969 zł | 50 oferty | ||
Franke Centro CNG 611-86 114.0630.442 860x500 | od 1 019 zł | 38 oferty | ||
Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446 1000x500 | od 1 162 zł | 34 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →