Кухонна мийка Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 620x500
Фото 13 |
Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 620x500
Усі ціни 62 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke CNG 611-62 Centro zlewozmywak biel polarna | 971 zł |
Zlewozmywak FRANKE Centro CNG 611-62 114.0633.088 Kamienny Szary | 500 zł |
Zlew granitowy Franke Centro CNG 611-62 GSC biały polarny 114.0687.312 | 1 095 zł |
Franke Centro CNG 611-62 Granitowy Biały polarny | 877 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421
Ціни на Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 |
---|---|---|---|---|
Franke Centro CNG 611-62 114.0630.421 620x500 | від 500 zł | 63 пропозиції | ||
Franke Centro CNG 611-78 114.0630.429 780x500 | від 967 zł | 53 пропозиції | ||
Franke Centro CNG 611-86 114.0630.442 860x500 | від 1 019 zł | 42 пропозиції | ||
Franke Centro CNG 611-100 114.0630.446 1000x500 | від 1 161 zł | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →