Кухонна мийка Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500
Фото 9 |
Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500780x500 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500
Усі ціни 80 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-62 114.0693.534 Czarny mat | 929 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-62 114.0676.031 Czarny matowy | 860 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 611-62 114.0676.026 beżowy | 1 071 zł |
Franke Maris MRG 611-62 Granitowy Biały polarny | 1 019 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-62 114.0676.031 Czarny matowy | 860 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791
Ціни на Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500 | від 819 zł | 80 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 611 114.0066.564 780x500 | від 970 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →