Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500
Zdjęcia 9 |
Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500780x500 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500
Wszystkie ceny 74 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-62 114.0693.534 Czarny mat | 929 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-62 114.0676.031 Czarny matowy | 860 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 611-62 114.0676.026 beżowy | 1 071 zł |
Franke Maris MRG 611-62 Granitowy Biały polarny | 1 019 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-62 114.0676.031 Czarny matowy | 860 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791
Ceny na Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 611-62 114.0306.791 620x500 | od 819 zł | 74 oferty | ||
Franke Maris MRG 611 114.0066.564 780x500 | od 1 126 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →