Кухонна мийка Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 332x372
Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 332x372482x382 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 332x372
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke 1220021439 Undermount GAX 110-30 zlewozmywak kuchenny ze stali nier | 510 zł |
Zlewozmywak FRANKE Galassia GAX 110-30 122.0021.439 Stal szlachetna bez sy | 510 zł |
Zlew stalowy Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 stal szlachetna szczo | 575 zł |
Franke Glassia GAX110-30 Stalowy Srebrny | 510 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439
Ціни на Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 |
---|---|---|---|---|
Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 332x372 | від 510 zł | 14 пропозицій | ||
Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 482x382 | від 585 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →