Кухонна мийка Teka BE 50.40.20 Plus 530x430
Фото 5 |
Teka BE 50.40.20 Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Teka BE 50.40.20 Plus
Ціни на Teka BE 50.40.20 Plus |
---|---|---|---|---|
Teka BE 34.40.20 Plus 367x427 | від 329 zł | 9 пропозицій | ||
Teka BE 40.40.20 Plus 435x435 | від 339 zł | 11 пропозицій | ||
Teka BE 50.40.20 Plus 530x430 | від 620 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →