Zlewozmywak kuchenny Teka BE 50.40.20 Plus 530x430
Zdjęcia 5 |
Teka BE 50.40.20 Plus |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Teka BE 50.40.20 Plus
Ceny na Teka BE 50.40.20 Plus |
---|---|---|---|---|
Teka BE 34.40.20 Plus 367x427 | od 329 zł | 9 oferty | ||
Teka BE 40.40.20 Plus 435x435 | od 339 zł | 10 oferty | ||
Teka BE 50.40.20 Plus 530x430 | od 569 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →