Zlewozmywak kuchenny Teka Clivo 60 S-TQ 610x495
Zdjęcia 3 |
Teka Clivo 60 S-TQ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Clivo 60 S-TQ 610x495
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak Teka clivo 60 s-tq 1,5b rev auto wst onyx | 899 zł |
Zlewozmywak TEKA Clivo 60 S-TQ 40148030 Metalic onyx | 759 zł |
TEKA CLIVO 60 S-TQ metallic 40148031 | 749 zł |
Zlewozmywak TEKA Clivo 60 S-TQ 40148030 Metalic onyx | 759 zł |
Teka CLIVO 60 S-TQ Tequarc Onyx | 759 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →