Кухонна мийка Teka Be Linea 50.40 RS15 540x440 (115000005)
Фото 4 |
Teka Be Linea 50.40 RS15 |
|
Мийка має звукоізоляцію на чаші. Зроблена з нержавіючої сталі PureLine
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Be Linea 50.40 RS15 540x440
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Teka 11500005 zlewozmywak kuchenny ze stali nierdzewnej z pojedynczą miską | 949 zł |
Komfort Zlewozmywak Teka be linea rs15 50.40 3,5 w/ovf sp | 1 049 zł |
Zlewozmywak TEKA Be Linea RS15 50.40 115000005 Stal szlachetna | 980 zł |
Teka BE LINEA RS15 50.40 CN Stalowy Inox | 929 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Teka Be Linea 50.40 RS15
Ціни на Teka Be Linea 50.40 RS15 |
---|---|---|---|---|
Teka Be Linea 18.40 RS15 115000010 217x437 | від 1 105 zł | 1 пропозиція | ||
Teka Be Linea 27.40 RS15 115000009 307x437 | від 650 zł | 6 пропозицій | ||
Teka Be Linea 34.40 RS15 380x440 | від 650 zł | 7 пропозицій | ||
Teka Be Linea 40.40 RS15 440x440 | від 689 zł | 9 пропозицій | ||
Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 440x440 | від 1 899 zł | 4 пропозиції | ||
Teka Be Linea 45.40 RS15 490x440 | від 799 zł | 8 пропозицій | ||
Teka Be Linea 50.40 RS15 540x440 | від 869 zł | 8 пропозицій | ||
Teka Be Linea 71.40 RS15 747x437 | від 1 448 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →