Кухонна мийка Teka Square 340/400 370x430 (40170110)
Фото 7 |
Teka Square 340/400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Square 340/400 370x430
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEKA SQUARE 340/400 40170110 | 919 zł |
Zlewozmywak TEKA Square 340/400 40170110 Stalowy | 1 060 zł |
Komora TEKA SQUARE 340.400 | stal SATYNOWANA (40170110) DODATKOWERABATY|PA | 1 049 zł |
Zlewozmywak TEKA Square 340/400 40170110 Stalowy | Bezpłatny transport | 1 060 zł |
Модификації Teka Square 340/400
Ціни на Teka Square 340/400 |
---|---|---|---|---|
Teka Square 340/400 370x430 | від 919 zł | 5 пропозицій | ||
Teka Square 400/400 430x430 | від 999 zł | 5 пропозицій | ||
Teka Square 500/400 530x430 | від 1 249 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →