Zlewozmywak kuchenny Teka Square 340/400 370x430 (40170110)
Zdjęcia 7 |
Teka Square 340/400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Square 340/400 370x430
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA SQUARE 340/400 40170110 | 919 zł |
Zlewozmywak TEKA Square 340/400 40170110 Stalowy | 1 060 zł |
Komora TEKA SQUARE 340.400 | stal SATYNOWANA (40170110) DODATKOWERABATY|PA | 1 049 zł |
Modyfikacje Teka Square 340/400
Ceny na Teka Square 340/400 |
---|---|---|---|---|
Teka Square 340/400 370x430 | od 919 zł | 5 oferty | ||
Teka Square 400/400 430x430 | od 999 zł | 8 oferty | ||
Teka Square 500/400 530x430 | od 1 229 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →