Кухонна мийка Teka Forlinea 71.40 RS15 115000052 750x500
Фото 11 |
Teka Forlinea 71.40 RS15 115000052 |
|
Довічна гарантія на мийку. Звукоізоляція. Кріплення в комплекті.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Forlinea 71.40 RS15 115000052 750x500
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak Teka forlinea rs15 71.40 auto wst sq w/ovf+cb+cl | 2 399 zł |
Teka Forlinea RS15 71.40 Stalowy Stal szlachetna | 2 399 zł |
Zlewozmywak TEKA FORLINEA RS15 71.40 115000052 | 2 399 zł |
Teka Forlinea RS15 71.40 Stalowy Stal szlachetna | 2 469 zł |
Zlewozmywak stalowy TEKA ForLinea RS15 71.40 115000052 - Zadzwoń - (22) 87 | 2 399 zł |
TEKA Zlewozmywak FORLINEA RS15 71.40 stal 115000052 * - Użyj Kodu TK4 - Ku | 2 399 zł |
Zlewozmywak stalowy TEKA ForLinea RS15 71.40 115000052 - Zadzwoń - (22) 87 | 2 399 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →