Кухонна мийка Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 440x440
Фото 4 |
Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 |
|
Миття має звукоізоляцію на чаші. Гідрофобне покриття PureClean, що полегшує стік води з поверхні миття та перешкоджає осіданню крапель води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 440x440
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak TEKA Be Linea RS15 40.40 115000064 Stal szlachetna | 1 899 zł |
TEKA Zlewozmywak BE LINEA PureClean RS15 40.40 M-XP stal 115000064 * - Uży | 1 899 zł |
Модификації Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064
Ціни на Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 |
---|---|---|---|---|
Teka Be Linea 18.40 RS15 115000010 217x437 | від 1 105 zł | 1 пропозиція | ||
Teka Be Linea 27.40 RS15 115000009 307x437 | від 650 zł | 6 пропозицій | ||
Teka Be Linea 34.40 RS15 380x440 | від 650 zł | 7 пропозицій | ||
Teka Be Linea 40.40 RS15 440x440 | від 689 zł | 9 пропозицій | ||
Teka Be Linea 40.40 RS15 115000064 440x440 | від 1 899 zł | 4 пропозиції | ||
Teka Be Linea 45.40 RS15 490x440 | від 799 zł | 8 пропозицій | ||
Teka Be Linea 50.40 RS15 540x440 | від 869 zł | 8 пропозицій | ||
Teka Be Linea 71.40 RS15 747x437 | від 1 448 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →