Кухонна мийка Quadron Paul 440 MF4444BS_I 440х440
Фото 11 |
Quadron Paul 440 MF4444BS_I |
|
Сифон із можливістю підключення посудомийної чи пральної машини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quadron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quadron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Quadron Paul 440 MF4444BS_I 440х440
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Quadron Paul zlewozmywak ze stali nierdzewnej wymiary 44 x 44 x 19 cm 1 um | 1 724 zł |
Quadron Paul Stal szlachetna MF4444BSI | 869 zł |
Zlewozmywak stalowy QUADRON PAUL podwieszany + syfon save space w kolorze | 1 433 zł |
Zlewozmywak Quadron PAUL SteelQ stal szlachetna z syfonem 1-komorowy b/o w | 786 zł |
Quadron Zlewozmywak Paul stal szlachetna wpuszczany | 819 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →