Кухонна мийка Quadron Russel 111 HB7912BS 780x480 ліва
Фото 16 |
Quadron Russel 111 HB7912BS 780x480 ліва 780x480 права |
|
Можливість підключення до сифона відведення зливу посудомийної або пральної машини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quadron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quadron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Quadron Russel 111 HB7912BS 780x480 ліва
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
QUADRON RUSSEL 111 zlewozmywak jednokomorowy wymiary 78 x 48 x 20 cm pasuj | 2 456 zł |
Quadron Russel 111 Stal szlachetna matowa HB7912BS | 1 399 zł |
Zlewozmywak stalowy QUADRON RUSSEL 111 wpuszczany lewy + syfon save space | 1 360 zł |
Quadron HB7912PVDBSC1 RUSSEL 111 Stalowy Miedź | 1 859 zł |
Zlewozmywak Quadron RUSSEL 111 SteelQ PVD miedziany | 1 928 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації Quadron Russel 111 HB7912BS
Ціни на Quadron Russel 111 HB7912BS |
---|---|---|---|---|
Quadron Russel 111 HB7912BS 780x480 ліва | від 1 200 zł | 19 пропозицій | ||
Quadron Russel 111 HB7912RBS 780x480 права | від 1 167 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →