Кухонна мийка Alveus Rando 50 R 1131208 860x500 права
Фото 7 |
Alveus Rando 50 R 1131208 860x500 ліва 860x500 права |
|
В комплекті клапан-автомат.
Додатково може комплектуватися сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Rando 50 R 1131208 860x500 права
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alveus Rando 50 1131208 Komora z prawej strony Stalowy | 1 719 zł |
Alveus Rando 50 1131208 Komora z prawej strony Stalowy | 1 759 zł |
Zlew ALVEUS RANDO 50 (komora PRAWA) SATYNA (1131208) | 1 669 zł |
Alveus Rando 50 Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 86x50 cm prawy satynowy | 1 709 zł |
Модификації Alveus Rando 50 R 1131208
Ціни на Alveus Rando 50 R 1131208 |
---|---|---|---|---|
Alveus Rando 50 L 1131207 860x500 ліва | від 1 719 zł | 2 пропозиції | ||
Alveus Rando 50 R 1131208 860x500 права | від 1 669 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →