Кухонна мийка Alveus Basic 150 780x435
Alveus Basic 150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Basic 150 780x435
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak ALVEUS Basic 150 1136532K Satyna | 259 zł |
ALVEUS Basic 150 satyna | 199 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Basic 150 1136532K Satyna | 259 zł |
ALVEUS Basic 150 len | 331 zł |
Zlewozmywak stalowy Basic 150 Alveus | 329 zł |
ALVEUS Basic 150 len | 300 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →