Zlewozmywak kuchenny Alveus Basic 150 780x435
Alveus Basic 150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Basic 150 780x435
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak ALVEUS Basic 150 1136532K Satyna | 259 zł |
ALVEUS Basic 150 satyna | 199 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Basic 150 1136532K Satyna | 259 zł |
ALVEUS Basic 150 len | 331 zł |
Zlewozmywak stalowy Basic 150 Alveus | 329 zł |
ALVEUS Basic 150 len | 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →