Zlewozmywak kuchenny Quadron Russel 111 HB7912BS 780x480 lewa
Zdjęcia 16 |
Quadron Russel 111 HB7912BS 780x480 lewa 780x480 prawa |
|
Możliwość podłączenia do syfonu odpływowego zmywarki lub pralki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Quadron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Quadron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Quadron Russel 111 HB7912BS 780x480 lewa
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QUADRON RUSSEL 111 zlewozmywak jednokomorowy wymiary 78 x 48 x 20 cm pasuj | 2 461 zł |
Quadron Russel 111 Stal szlachetna matowa HB7912BS | 1 399 zł |
Quadron HB7912PVDBSG1 RUSSEL 111 Stalowy Złoty | 1 759 zł |
Zlewozmywak Quadron RUSSEL 111 SteelQ stal szczotkowana | 1 288 zł |
QUADRON RUSSEL 111 SteelQ zlewozmywak R10 stal szlachetna z syfonem stal s | 1 459 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Quadron Russel 111 HB7912BS
Ceny na Quadron Russel 111 HB7912BS |
---|---|---|---|---|
Quadron Russel 111 HB7912BS 780x480 lewa | od 1 200 zł | 33 oferty | ||
Quadron Russel 111 HB7912RBS 780x480 prawa | od 1 167 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →