Кухонна мийка Quadron Russel 110 HB7910BS 550x480
Фото 6 |
Quadron Russel 110 HB7910BS |
|
Можливість підключення до сифона посудомийної або пральної машини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Quadron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Quadron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Quadron Russel 110 HB7910BS 550x480
Усі ціни 39 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
QUADRON RUSSEL 110 zlewozmywak jednokomorowy wymiary 50 x 48 x 20 cm pasuj | 1 729 zł |
Quadron Russel 110 Stal szlachetna matowa HB7910BS | 929 zł |
Quadron HB7910BS RUSSEL 110 Stalowy Stal szlachetna | 959 zł |
Zlewozmywak stalowy QUADRON RUSSEL 110 wpuszczany + syfon save space | 939 zł |
Zlewozmywak Quadron RUSSEL 110 SteelQ PVD złoty | 1 387 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →