Zlewozmywak kuchenny Quadron Russel 110 HB7910BS 550x480
Zdjęcia 6 |
Quadron Russel 110 HB7910BS |
|
Możliwość podłączenia do syfonu zmywarki lub pralki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Quadron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Quadron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Quadron Russel 110 HB7910BS 550x480
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QUADRON RUSSEL 110 zlewozmywak jednokomorowy wymiary 50 x 48 x 20 cm pasuj | 1 729 zł |
Quadron Russel 110 Stal szlachetna matowa HB7910BS | 929 zł |
Zlewozmywak stalowy QUADRON RUSSEL 110 wpuszczany + syfon save space | 939 zł |
Quadron HB7910PVDBSC1 RUSSEL 110 Stalowy Miedź | 1 269 zł |
Zlewozmywak Quadron RUSSEL 110 SteelQ PVD złoty | 1 387 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →