Кухонна мийка Franke Maris MRG 651-78 114.0198.259 780x500
Фото 10 |
Franke Maris MRG 651-78 114.0198.259 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 651-78 114.0198.259 780x500
Усі ціни 70 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke MRG 651-78 Maris zlewozmywak czarny matowy | 2 210 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 651-78 114.0693.532 Czarny matowy | 1 162 zł |
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 651-78 114.0675.986 Beżowy | 1 099 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 651-78 114.0675.986 beżowy | 1 199 zł |
Franke Maris MRG 651-78 Granitowy Beżowy | 1 099 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →