Кухонна мийка Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 1000x510
Фото 8 |
Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 1000x510
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew ceramiczny Franke Maris MRK 611-100 124.0379.960 biały polarny | 3 479 zł |
Franke Maris MRK 611-100 Ceramiczny Czarny matowy | 3 479 zł |
Franke Maris MRK 611-100 Fraceram Biały polarny - TOWAR W MAGAZYNIE | 3 479 zł |
Franke Maris MRK 611-100 Ceramiczny Czarny matowy | 3 499 zł |
Zlew ceramiczny FRANKE Maris MRK 611-100 biały polarny | Fraceram (124.037 | 3 479 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697
Ціни на Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRK 611-62 124.0335.680 620x510 | від 3 309 zł | 32 пропозиції | ||
Franke Maris MRK 611-78 124.0381.402 780x510 | від 3 489 zł | 27 пропозицій | ||
Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 1000x510 | від 3 479 zł | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →